Land Rover Range Rover Velar műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Land Rover Range Rover Velar — Range Rover Velar (2017 óta)
Land Rover Range Rover Velar · Range Rover Velar Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

2017 óta

Teljesítmény

132–405 kW

Üzemanyag

dízel/benzin/hibrid

Változatok

34 db

Még nincs eladó Land Rover Range Rover Velar hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Land Rover Range Rover Velar. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

A Land Rover Range Rover Velar nyilvántartott változatai 2017–2026 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a dízel változatok uralják (54%), ezt követi a benzin (40%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 999 cm³-es dízel, 177 kW (241 LE) teljesítménnyel.

Generációk

A Land Rover Range Rover Velar generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Land Rover Range Rover Velar Range Rover Velar (2017 óta)
Range Rover Velar Gyártás: 2017 óta Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Commons

Kivitelek

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2017–2026
Üléshelyek
5

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 14 változat · 132–221 kW · 2017–2023

2020–2023 150 kW (204 LE) 1 998 cm³
2021–2022 221 kW (301 LE) 2 996 cm³
2020–2022 221 kW (301 LE) 2 997 cm³
2017–2021 132 kW (180 LE) 1 999 cm³
2017–2021 177 kW (241 LE) 1 999 cm³
2018–2021 202 kW (275 LE) 2 993 cm³
2017–2021 221 kW (301 LE) 2 993 cm³
2020 184 kW (250 LE) 1 997 cm³
2019 110 kW (150 LE) 1 999 cm³
2019 183 kW (249 LE) 2 993 cm³
2019 225 kW (306 LE) 2 993 cm³
2018 280 kW (381 LE) 2 995 cm³
2017 198 kW (269 LE) 1 999 cm³
2017 221 kW (301 LE) 3 000 cm³

Benzin 15 változat · 184–405 kW · 2017–2023

2017–2023 184 kW (250 LE) 1 997 cm³
2017–2022 221 kW (301 LE) 1 997 cm³
2021–2022 294 kW (400 LE) 2 996 cm³
2019–2021 405 kW (551 LE) 5 000 cm³
2020 181 kW (246 LE) 2 000 cm³
2019 184 kW (250 LE) 1 999 cm³
2017–2019 280 kW (381 LE) 2 995 cm³
2018 177 kW (241 LE) 1 999 cm³
2018 184 kW (250 LE) 1 995 cm³
2017–2018 184 kW (250 LE) 1 998 cm³
2018 250 kW (340 LE) 2 997 cm³
2018 280 kW (381 LE) 2 997 cm³
2017 276 kW (375 LE) 1 997 cm³
2017 280 kW (381 LE) 3 000 cm³
2017 420 kW (571 LE) 2 995 cm³

Phev 1 változat · 221–221 kW · 2021–2022

2021–2022 221 kW (301 LE) 1 997 cm³

Hibrid 4 változat · 150–294 kW · 2021–2026

2021–2026 221 kW (301 LE) 1 997 cm³
2021–2026 294 kW (400 LE) 2 996 cm³
2021–2024 221 kW (301 LE) 2 997 cm³
2021–2023 150 kW (204 LE) 1 998 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Land Rover modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.