Renault Kadjar műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Renault Kadjar — Renault Kadjar (2015–2022)
Renault Kadjar · Renault Kadjar Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

2015–2022

Teljesítmény

56–144 kW

Üzemanyag

benzin/dízel/lpg

Változatok

30 db

Még nincs eladó Renault Kadjar hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Renault Kadjar. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

A Renault Kadjar nyilvántartott változatai 2015–2023 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (52%), ezt követi a dízel (47%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 461 cm³-es dízel, 81 kW (110 LE) teljesítménnyel.

Generációk

A Renault Kadjar generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Renault Kadjar Renault Kadjar (2015–2022)
Renault Kadjar Gyártás: 2015–2022 Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Commons

Kivitelek

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2015–2023
Üléshelyek
5

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 14 változat · 81–110 kW · 2015–2022

2018–2022 85 kW (116 LE) 1 461 cm³
2021 103 kW (140 LE) 1 332 cm³
2019–2021 110 kW (150 LE) 1 749 cm³
2015–2020 81 kW (110 LE) 1 461 cm³
2015–2020 96 kW (131 LE) 1 598 cm³
2019 56 kW (76 LE) 1 461 cm³
2019 66 kW (90 LE) 1 461 cm³
2019 74 kW (101 LE) 1 461 cm³
2019 85 kW (116 LE) 1 332 cm³
2019 103 kW (140 LE) 1 461 cm³
2017 122 kW (166 LE) 1 461 cm³
2017 144 kW (196 LE) 1 598 cm³
2016 96 kW (131 LE) 1 197 cm³
2015 98 kW (133 LE) 1 598 cm³

Benzin 14 változat · 96–120 kW · 2015–2023

2018–2023 103 kW (140 LE) 1 332 cm³
2020–2023 116 kW (158 LE) 1 332 cm³
2015–2022 96 kW (131 LE) 1 197 cm³
2022 103 kW (140 LE) —
2018–2021 117 kW (159 LE) 1 332 cm³
2020 95 kW (129 LE) 1 197 cm³
2019 56 kW (76 LE) 1 332 cm³
2019 85 kW (116 LE) 1 332 cm³
2017–2019 120 kW (163 LE) 1 618 cm³
2019 145 kW (197 LE) 1 998 cm³
2017 144 kW (196 LE) 1 197 cm³
2017 180 kW (245 LE) 1 618 cm³
2016 81 kW (110 LE) 1 461 cm³
2016 96 kW (131 LE) 1 598 cm³

LPG 2 változat · 96–103 kW · 2016–2022

2019–2022 103 kW (140 LE) 1 332 cm³
2016–2018 96 kW (131 LE) 1 197 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Renault modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.