Seat Tarraco műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Seat Tarraco — SEAT Tarraco (2018–2024)
Seat Tarraco · SEAT Tarraco Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

2018–2024

Teljesítmény

110–180 kW

Üzemanyag

benzin/dízel/phev

Változatok

15 db

Még nincs eladó Seat Tarraco hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Seat Tarraco. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

A Seat Tarraco nyilvántartott változatai 2018–2025 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (52%), ezt követi a dízel (40%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 968 cm³-es dízel, 110 kW (150 LE) teljesítménnyel.

Generációk

A Seat Tarraco generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Seat Tarraco SEAT Tarraco (2018–2024)
SEAT Tarraco Gyártás: 2018–2024 Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Commons

Kivitelek

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2018–2025
Üléshelyek
5, 7

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 3 változat · 110–147 kW · 2018–2023

2018–2023 110 kW (150 LE) 1 968 cm³
2019–2022 147 kW (200 LE) 1 968 cm³
2018–2021 140 kW (190 LE) 1 968 cm³

Benzin 7 változat · 110–180 kW · 2018–2024

2018–2024 110 kW (150 LE) 1 498 cm³
2020–2024 180 kW (245 LE) 1 984 cm³
2019–2022 140 kW (190 LE) 1 984 cm³
2021 110 kW (150 LE) 1 395 cm³
2020 80 kW (109 LE) 1 395 cm³
2020 115 kW (156 LE) 1 395 cm³
2019 221 kW (301 LE) 1 984 cm³

Phev 2 változat · 110–110 kW · 2020–2022

2022 85 kW (116 LE) 1 395 cm³
2020–2022 110 kW (150 LE) 1 395 cm³

Hibrid 1 változat · 110–110 kW · 2020–2025

2020–2025 110 kW (150 LE) 1 395 cm³

CNG 2 változat · 140–180 kW · 2020–2021

2021 180 kW (245 LE) 1 984 cm³
2020 140 kW (190 LE) 1 984 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Seat modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.