Citroën C5 Aircross műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Citroën C5 Aircross (2017 óta)
Citroën C5 Aircross Fotó: Alexander-93 · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

2017 óta

Teljesítmény

96–133 kW

Üzemanyag

dízel/benzin/phev

Változatok

24 db

Még nincs eladó Citroën C5 Aircross hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Citroën C5 Aircross. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

A Citroën C5 Aircross nyilvántartott változatai 2018–2026 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a dízel változatok uralják (43%), ezt követi a benzin (42%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 499 cm³-es dízel, 96 kW (131 LE) teljesítménnyel.

Generációk

A Citroën C5 Aircross generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Citroën C5 Aircross First generation (2017–2025)
First generation Gyártás: 2017–2025 Fotó: Matti Blume · CC BY-SA 4.0 · Commons
Citroën C5 Aircross Second generation (2025 óta)
Second generation Gyártás: 2025 óta Fotó: Alexander Migl · CC BY-SA 4.0 · Commons

Kivitelek

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2018–2026
Üléshelyek
5

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 6 változat · 96–130 kW · 2018–2024

2018–2024 96 kW (131 LE) 1 499 cm³
2018–2024 130 kW (177 LE) 1 997 cm³
2020 96 kW (131 LE) 1 997 cm³
2019 75 kW (102 LE) 1 499 cm³
2019 130 kW (177 LE) 1 499 cm³
2019 133 kW (181 LE) 1 997 cm³

Benzin 10 változat · 96–133 kW · 2018–2026

2026 100 kW (136 LE) 1 199 cm³
2018–2024 96 kW (131 LE) 1 199 cm³
2018–2022 133 kW (181 LE) 1 598 cm³
2019–2021 96 kW (131 LE) 1 499 cm³
2021 133 kW (181 LE) 1 595 cm³
2019–2020 110 kW (150 LE) 1 598 cm³
2020 165 kW (224 LE) 1 598 cm³
2019 74 kW (101 LE) 1 199 cm³
2019 96 kW (131 LE) 1 598 cm³
2019 220 kW (299 LE) 1 598 cm³

Phev 4 változat · 133–133 kW · 2020–2022

2022 110 kW (150 LE) 1 598 cm³
2020–2022 133 kW (181 LE) 1 598 cm³
2021 81 kW (110 LE) 1 598 cm³
2020 30 kW (41 LE) 1 598 cm³

Hibrid 3 változat · 100–133 kW · 2020–2026

2023–2026 100 kW (136 LE) 1 199 cm³
2023–2026 110 kW (150 LE) 1 598 cm³
2020–2025 133 kW (181 LE) 1 598 cm³

LPG 1 változat · 96–96 kW · 2021–2021

2021 96 kW (131 LE) 1 199 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Citroën modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.