Citroën Jumper műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Citroën Jumper (1981 óta)
Citroën Jumper Fotó: Alexander Migl · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

1981 óta

Teljesítmény

50–132 kW

Üzemanyag

dízel/benzin/hibrid

Változatok

66 db

Még nincs eladó Citroën Jumper hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Citroën Jumper. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

A Citroën Jumper nyilvántartott változatai 1994–2026 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a dízel változatok uralják (94%), ezt követi a benzin (5%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 997 cm³-es dízel, 96 kW (131 LE) teljesítménnyel.

Generációk

A Citroën Jumper generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Citroën Jumper First generation (1981–1993)
First generation Gyártás: 1981–1993 Fotó: Rudolf Stricker · Attribution · Commons
Citroën Jumper Second generation (1993–2006)
Second generation Gyártás: 1993–2006 Fotó: Thomas doerfer · CC BY-SA 3.0 · Commons
Citroën Jumper Third generation (2006 óta)
Third generation Gyártás: 2006 óta Fotó: Rudolf Stricker · CC BY-SA 3.0 · Commons

Kivitelek

2 oldalajtós kivitel

3 ajtós / kupé / kabrió

Forgalomba helyezve
1995–2026
Üléshelyek
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
1994–2025
Üléshelyek
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 52 változat · 50–132 kW · 1994–2025

2024–2025 103 kW (140 LE) 2 184 cm³
2019–2024 103 kW (140 LE) 2 179 cm³
2019–2023 88 kW (120 LE) 2 179 cm³
2015–2020 81 kW (110 LE) 1 997 cm³
2015–2020 96 kW (131 LE) 1 997 cm³
2020 103 kW (140 LE) 2 173 cm³
2019 88 kW (120 LE) 2 197 cm³
2011–2016 81 kW (110 LE) 2 198 cm³
2011–2016 96 kW (131 LE) 2 198 cm³
2016 110 kW (150 LE) 1 997 cm³
2006–2014 74 kW (101 LE) 2 198 cm³
2006–2014 88 kW (120 LE) 2 198 cm³
2011–2012 107 kW (146 LE) 2 999 cm³
2001–2008 94 kW (128 LE) 2 800 cm³
2002–2007 74 kW (101 LE) 2 179 cm³
2007 80 kW (109 LE) 2 999 cm³
2002–2006 62 kW (84 LE) 1 997 cm³
2003–2006 93 kW (126 LE) 2 800 cm³
2006 94 kW (128 LE) 2 798 cm³
2004–2006 107 kW (146 LE) 2 800 cm³
2005 74 kW (101 LE) 2 197 cm³
2002–2003 74 kW (101 LE) 2 200 cm³
1999–2002 50 kW (68 LE) 1 905 cm³
1995–2002 63 kW (86 LE) 2 446 cm³
2002 63 kW (86 LE) 2 498 cm³
1995–2001 63 kW (86 LE) 2 500 cm³
2001 63 kW (86 LE) 2 800 cm³
1999–2001 66 kW (90 LE) 1 905 cm³
1997–2001 79 kW (107 LE) 2 446 cm³
2000 50 kW (68 LE) 1 900 cm³
2000 76 kW (103 LE) 2 500 cm³
1999 55 kW (75 LE) 1 930 cm³
1998–1999 66 kW (90 LE) 1 900 cm³
1994–1999 76 kW (103 LE) 2 446 cm³
1998 51 kW (69 LE) 1 900 cm³
1998 77 kW (105 LE) 2 500 cm³
1998 79 kW (107 LE) 2 500 cm³
1997 68 kW (92 LE) 1 905 cm³
1996 70 kW (95 LE) 2 500 cm³
1994 51 kW (69 LE) 1 905 cm³

+ további 12 ritkább dízel változat.

Hibrid 4 változat · 96–110 kW · 2015–2015

2015 81 kW (110 LE) 2 198 cm³
2015 96 kW (131 LE) 1 997 cm³
2015 96 kW (131 LE) 2 198 cm³
2015 110 kW (150 LE) 2 198 cm³

Benzin 8 változat · 80–81 kW · 1998–2021

2021 103 kW (140 LE) 2 179 cm³
2006 71 kW (97 LE) 1 998 cm³
2002–2005 81 kW (110 LE) 1 998 cm³
2004 81 kW (110 LE) 1 997 cm³
2004 81 kW (110 LE) 2 198 cm³
1998–2001 80 kW (109 LE) —
1998–2001 80 kW (109 LE) 1 998 cm³
1998–1999 80 kW (109 LE) 2 000 cm³

CNG 1 változat · 71–71 kW · 2006–2006

2006 71 kW (97 LE) 1 998 cm³

LPG 1 változat · 81–81 kW · 2004–2004

2004 81 kW (110 LE) 5 700 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Citroën modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.