Maserati Ghibli műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Maserati Ghibli (1967–1973)
Maserati Ghibli Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

1967–2023

Teljesítmény

202–427 kW

Üzemanyag

benzin/dízel/hibrid

Változatok

39 db

Még nincs eladó Maserati Ghibli hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Maserati Ghibli. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

A Maserati Ghibli nyilvántartott változatai 1967–2025 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (79%), ezt követi a dízel (17%). A leggyakoribb motorváltozat a 2 987 cm³-es dízel, 202 kW (275 LE) teljesítménnyel.

Generációk

A Maserati Ghibli generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Maserati Ghibli Maserati Ghibli (1967–1973)
Maserati Ghibli Gyártás: 1967–1973 Fotó: Mr.choppers · CC BY-SA 3.0 · Commons
Maserati Ghibli Maserati Ghibli (1992–1998)
Maserati Ghibli Gyártás: 1992–1998 Fotó: Wootelef · Public domain · Commons
Maserati Ghibli Maserati Ghibli (2013–2023)
Maserati Ghibli Gyártás: 2013–2023 Fotó: Mr.choppers · CC BY-SA 3.0 · Commons

Kivitelek

2 oldalajtós kivitel

3 ajtós / kupé / kabrió

Forgalomba helyezve
1967–2001
Üléshelyek
2, 4, 5

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2013–2025
Üléshelyek
5

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 4 változat · 202–202 kW · 2013–2021

2013–2021 184 kW (250 LE) 2 987 cm³
2013–2021 202 kW (275 LE) 2 987 cm³
2014 234 kW (318 LE) 2 979 cm³
2014 243 kW (330 LE) 2 979 cm³

Benzin 33 változat · 209–427 kW · 1967–2025

2020–2025 427 kW (581 LE) 3 798 cm³
2017–2023 316 kW (430 LE) 2 979 cm³
2020–2022 243 kW (330 LE) 1 955 cm³
2020–2022 243 kW (330 LE) 1 995 cm³
2015–2022 257 kW (350 LE) 2 979 cm³
2014–2020 301 kW (409 LE) 2 979 cm³
2019 257 kW (350 LE) 2 977 cm³
2013–2019 302 kW (411 LE) 2 979 cm³
2019 312 kW (424 LE) 3 000 cm³
2013–2018 243 kW (330 LE) 2 979 cm³
2017 386 kW (525 LE) 2 979 cm³
2017 453 kW (616 LE) 2 979 cm³
2017 474 kW (645 LE) 2 979 cm³
2014–2016 202 kW (275 LE) 2 987 cm³
2015 257 kW (350 LE) 3 000 cm³
2014 243 kW (330 LE) 2 997 cm³
2014 298 kW (405 LE) 2 979 cm³
2001 243 kW (330 LE) 1 996 cm³
1994–2000 209 kW (284 LE) 2 790 cm³
1994–1999 225 kW (306 LE) 1 996 cm³
1993–1996 205 kW (279 LE) 2 790 cm³
1996 212 kW (288 LE) 2 790 cm³
1971 154 kW (209 LE) 4 686 cm³
1971 171 kW (233 LE) 4 930 cm³
1971 246 kW (335 LE) 4 930 cm³
1968–1970 228 kW (310 LE) 4 709 cm³
1969 182 kW (248 LE) 4 686 cm³
1969 228 kW (310 LE) 4 719 cm³
1969 243 kW (330 LE) 4 900 cm³
1967–1968 238 kW (324 LE) 4 719 cm³
1968 239 kW (325 LE) 4 136 cm³
1967 227 kW (309 LE) 4 700 cm³
1967 228 kW (310 LE) 4 718 cm³

Hibrid 2 változat · 243–243 kW · 2020–2025

2020–2025 243 kW (330 LE) 1 995 cm³
2021 243 kW (330 LE) 1 955 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Maserati modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.