Maserati Indy műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Maserati Indy — Maserati Indy (1969–1975)
Maserati Indy · Maserati Indy Fotó: Rex Gray from Southern California · CC BY 2.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

1969–1975

Teljesítmény

154–214 kW

Üzemanyag

benzin

Változatok

14 db

Még nincs eladó Maserati Indy hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Maserati Indy. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

A Maserati Indy nyilvántartott változatai 1968–1975 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (100%). A leggyakoribb motorváltozat a 4 136 cm³-es benzin, 170 kW (231 LE) teljesítménnyel.

Generációk

A Maserati Indy generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Maserati Indy Maserati Indy (1969–1975)
Maserati Indy Gyártás: 1969–1975 Fotó: Rex Gray from Southern California · CC BY 2.0 · Commons

Kivitelek

2 oldalajtós kivitel

3 ajtós / kupé / kabrió

Forgalomba helyezve
1968–1975
Üléshelyek
4

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Benzin 14 változat · 154–214 kW · 1970–1975

1975 220 kW (299 LE) 4 900 cm³
1973 178 kW (242 LE) 4 900 cm³
1973 213 kW (290 LE) 4 900 cm³
1973 246 kW (335 LE) 4 930 cm³
1971 149 kW (203 LE) 4 136 cm³
1971 154 kW (209 LE) 4 717 cm³
1971 154 kW (209 LE) 4 719 cm³
1971 170 kW (231 LE) 4 700 cm³
1971 184 kW (250 LE) 4 200 cm³
1971 213 kW (290 LE) 4 136 cm³
1971 213 kW (290 LE) 4 700 cm³
1970–1971 214 kW (291 LE) 4 136 cm³
1970 170 kW (231 LE) 4 136 cm³
1970 191 kW (260 LE) 4 200 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Maserati modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.