Maserati Levante műszaki adatok
Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból
Gyártási évek
2016–2024
Teljesítmény
184–427 kW
Üzemanyag
benzin/dízel/hibrid
Változatok
22 db
Még nincs eladó Maserati Levante hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.
A Maserati Levante nyilvántartott változatai 2016–2025 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (73%), ezt követi a dízel (21%). A leggyakoribb motorváltozat a 2 987 cm³-es dízel, 202 kW (275 LE) teljesítménnyel.
Generációk
A Maserati Levante generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.
Kivitelek
4 oldalajtós kivitel
4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi
- Forgalomba helyezve
- 2016–2025
- Üléshelyek
- 5
A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.
Motorváltozatok
Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.
Dízel 3 változat · 184–202 kW · 2016–2022
| 2016–2022 | 202 kW (275 LE) | 2 987 cm³ |
| 2016–2021 | 184 kW (250 LE) | 2 987 cm³ |
| 2019 | 221 kW (301 LE) | 2 987 cm³ |
Benzin 17 változat · 243–427 kW · 2016–2024
| 2016–2024 | 257 kW (350 LE) | 2 979 cm³ |
| 2016–2024 | 316 kW (430 LE) | 2 979 cm³ |
| 2019–2024 | 427 kW (581 LE) | 3 798 cm³ |
| 2021–2022 | 243 kW (330 LE) | 1 995 cm³ |
| 2019–2022 | 390 kW (530 LE) | 3 798 cm³ |
| 2020–2021 | 434 kW (590 LE) | 3 798 cm³ |
| 2019–2020 | 27 kW (37 LE) | 2 979 cm³ |
| 2019–2020 | 390 kW (530 LE) | 3 799 cm³ |
| 2019–2020 | 427 kW (581 LE) | 3 799 cm³ |
| 2019 | 202 kW (275 LE) | 2 979 cm³ |
| 2019 | 316 kW (430 LE) | 3 798 cm³ |
| 2018 | 317 kW (431 LE) | 2 979 cm³ |
| 2017 | 255 kW (347 LE) | 2 979 cm³ |
| 2017 | 256 kW (348 LE) | 2 979 cm³ |
| 2017 | 311 kW (423 LE) | — |
| 2017 | 474 kW (645 LE) | 2 979 cm³ |
| 2016 | 316 kW (430 LE) | 2 918 cm³ |
Hibrid 1 változat · 243–243 kW · 2021–2025
| 2021–2025 | 243 kW (330 LE) | 1 995 cm³ |
LPG 1 változat · 316–316 kW · 2022–2022
| 2022 | 316 kW (430 LE) | 2 979 cm³ |
Hasznos a vásárláshoz
További Maserati modellek
Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.