Renault Talisman műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Renault Talisman — Renault Talisman (2015–2022)
Renault Talisman · Renault Talisman Fotó: Charles01 · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

2015–2022

Teljesítmény

81–165 kW

Üzemanyag

dízel/benzin/lpg

Változatok

33 db

1 eladó Renault Talisman az oldalon Megnézem a hirdetéseket →

Eladó Renault Talisman hirdetések

Megnézem a hirdetéseket →

A Renault Talisman nyilvántartott változatai 2015–2022 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a dízel változatok uralják (65%), ezt követi a benzin (34%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 598 cm³-es dízel, 118 kW (160 LE) teljesítménnyel. A megkimelt.hu hirdetéseiben eddig automata váltós példányok szerepeltek.

Generációk

A Renault Talisman generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Renault Talisman Renault Talisman (2015–2022)
Renault Talisman Gyártás: 2015–2022 Fotó: Charles01 · CC BY-SA 4.0 · Commons

Kivitelek

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2015–2022
Üléshelyek
5

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 21 változat · 81–165 kW · 2015–2022

2019–2022 118 kW (160 LE) 1 997 cm³
2020–2022 139 kW (189 LE) 1 997 cm³
2019–2022 147 kW (200 LE) 1 997 cm³
2015–2021 81 kW (110 LE) 1 461 cm³
2018–2021 88 kW (120 LE) 1 749 cm³
2018–2021 110 kW (150 LE) 1 749 cm³
2021 116 kW (158 LE) 1 997 cm³
2015–2021 118 kW (160 LE) 1 598 cm³
2015–2020 96 kW (131 LE) 1 598 cm³
2020 147 kW (200 LE) 1 998 cm³
2019 88 kW (120 LE) 1 798 cm³
2016–2019 110 kW (150 LE) 1 618 cm³
2019 110 kW (150 LE) 1 798 cm³
2019 147 kW (200 LE) 1 798 cm³
2019 149 kW (203 LE) 1 997 cm³
2019 165 kW (224 LE) 1 798 cm³
2019 165 kW (224 LE) 1 997 cm³
2017 81 kW (110 LE) 1 500 cm³
2017 122 kW (166 LE) 1 461 cm³
2017 144 kW (196 LE) 1 598 cm³
2016 147 kW (200 LE) 1 618 cm³

Benzin 10 változat · 103–165 kW · 2015–2022

2021–2022 103 kW (140 LE) 1 332 cm³
2020–2022 116 kW (158 LE) 1 332 cm³
2019–2021 117 kW (159 LE) 1 332 cm³
2018–2021 165 kW (224 LE) 1 798 cm³
2015–2019 110 kW (150 LE) 1 618 cm³
2015–2019 147 kW (200 LE) 1 618 cm³
2017 165 kW (224 LE) 1 618 cm³
2017 221 kW (301 LE) 1 618 cm³
2016 96 kW (131 LE) 1 598 cm³
2016 118 kW (160 LE) 1 598 cm³

LPG 2 változat · 103–116 kW · 2021–2022

2021–2022 116 kW (158 LE) 1 332 cm³
2021 103 kW (140 LE) 1 332 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Renault modellek

Van ilyen autód? Hirdesd meg ingyen Pár perc az egész · magánszemélyeknek 5 aktív hirdetésig

Hirdetés feladása

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.