Dacia Dokker műszaki adatok
Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból
Gyártási évek
2021 óta
Teljesítmény
55–113 kW
Üzemanyag
benzin/dízel/lpg
Változatok
44 db
Még nincs eladó Dacia Dokker hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.
A Dacia Dokker nyilvántartott változatai 2012–2022 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (51%), ezt követi a dízel (35%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 461 cm³-es dízel, 66 kW (90 LE) teljesítménnyel.
Generációk
A Dacia Dokker generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.
Kivitelek
2 oldalajtós kivitel
3 ajtós / kupé / kabrió
- Forgalomba helyezve
- 2013–2021
- Üléshelyek
- 2, 5
4 oldalajtós kivitel
4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi
- Forgalomba helyezve
- 2013–2021
- Üléshelyek
- 2, 4, 5, 7
A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.
Motorváltozatok
Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.
Benzin 18 változat · 55–96 kW · 2012–2022
| 2019–2022 | 96 kW (131 LE) | 1 332 cm³ |
| 2019–2021 | 75 kW (102 LE) | 1 332 cm³ |
| 2012–2021 | 85 kW (116 LE) | 1 197 cm³ |
| 2015–2020 | 75 kW (102 LE) | 1 598 cm³ |
| 2018–2019 | 80 kW (109 LE) | 1 598 cm³ |
| 2019 | 96 kW (131 LE) | 1 336 cm³ |
| 2018 | 85 kW (116 LE) | 1 598 cm³ |
| 2013–2017 | 60 kW (82 LE) | 1 598 cm³ |
| 2012–2017 | 61 kW (83 LE) | 1 598 cm³ |
| 2017 | 113 kW (154 LE) | 1 598 cm³ |
| 2017 | 128 kW (174 LE) | 1 197 cm³ |
| 2013–2016 | 55 kW (75 LE) | 1 461 cm³ |
| 2013–2016 | 66 kW (90 LE) | 1 461 cm³ |
| 2016 | 80 kW (109 LE) | 1 461 cm³ |
| 2015 | 88 kW (120 LE) | 1 197 cm³ |
| 2013–2014 | 55 kW (75 LE) | 1 598 cm³ |
| 2014 | 61 kW (83 LE) | 1 461 cm³ |
| 2014 | 77 kW (105 LE) | 1 598 cm³ |
Dízel 11 változat · 55–70 kW · 2012–2022
| 2012–2022 | 55 kW (75 LE) | 1 461 cm³ |
| 2012–2021 | 66 kW (90 LE) | 1 461 cm³ |
| 2018–2021 | 70 kW (95 LE) | 1 461 cm³ |
| 2020 | 75 kW (102 LE) | 1 332 cm³ |
| 2017 | 83 kW (113 LE) | 1 461 cm³ |
| 2017 | 99 kW (135 LE) | 1 461 cm³ |
| 2017 | 113 kW (154 LE) | 1 598 cm³ |
| 2016 | 80 kW (109 LE) | 1 461 cm³ |
| 2013–2015 | 61 kW (83 LE) | 1 598 cm³ |
| 2014 | 60 kW (82 LE) | 1 598 cm³ |
| 2014 | 61 kW (83 LE) | 1 461 cm³ |
LPG 14 változat · 61–80 kW · 2013–2021
| 2018–2021 | 80 kW (109 LE) | 1 598 cm³ |
| 2019–2020 | 75 kW (102 LE) | 1 332 cm³ |
| 2020 | 96 kW (131 LE) | 1 332 cm³ |
| 2019 | 70 kW (95 LE) | 1 461 cm³ |
| 2016–2019 | 75 kW (102 LE) | 1 598 cm³ |
| 2018–2019 | 79 kW (107 LE) | 1 598 cm³ |
| 2013–2017 | 61 kW (83 LE) | 1 598 cm³ |
| 2017 | 85 kW (116 LE) | 1 197 cm³ |
| 2017 | 113 kW (154 LE) | 1 598 cm³ |
| 2014–2016 | 60 kW (82 LE) | 1 598 cm³ |
| 2016 | 66 kW (90 LE) | 1 461 cm³ |
| 2015 | 61 kW (83 LE) | 1 590 cm³ |
| 2015 | 84 kW (114 LE) | 1 598 cm³ |
| 2014 | 59 kW (80 LE) | 1 598 cm³ |
CNG 1 változat · 85–85 kW · 2018–2018
| 2018 | 85 kW (116 LE) | 1 197 cm³ |
Hasznos a vásárláshoz
További Dacia modellek
Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.