Dacia Duster műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Dacia Duster (2010 óta)
Dacia Duster Fotó: © M 93 · CC BY-SA 3.0 de · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

2010 óta

Teljesítmény

55–126 kW

Üzemanyag

benzin/dízel/lpg

Változatok

110 db

2 eladó Dacia Duster az oldalon Megnézem a hirdetéseket →

Eladó Dacia Duster hirdetések

Megnézem a hirdetéseket →
Dacia Duster 2017
7

Dacia Duster

3 200 000 Ft
2017 211 894 km Dízel Manuális
Nagyréde
Dacia Duster 2017
4

Dacia Duster

3 390 000 Ft
2017 290 000 km Dízel Manuális
Veszprém

A Dacia Duster nyilvántartott változatai 2010–2026 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (48%), ezt követi a dízel (36%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 461 cm³-es dízel, 80 kW (109 LE) teljesítménnyel. A megkimelt.hu hirdetéseiben eddig manuális váltós példányok szerepeltek.

Generációk

A Dacia Duster generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Dacia Duster First generation (2010–2017)
First generation Gyártás: 2010–2017 Fotó: M 93 · Attribution · Commons
Dacia Duster Second generation (2017–2024)
Second generation Gyártás: 2017–2024 Fotó: Vauxford · CC BY-SA 4.0 · Commons
Dacia Duster Third generation (2023 óta)
Third generation Gyártás: 2023 óta Fotó: Alexander-93 · CC BY-SA 4.0 · Commons

Kivitelek

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2010–2026
Üléshelyek
2, 5

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Dízel 26 változat · 63–85 kW · 2010–2025

2020–2025 84 kW (114 LE) 1 461 cm³
2018–2024 85 kW (116 LE) 1 461 cm³
2018–2022 70 kW (95 LE) 1 461 cm³
2010–2022 79 kW (107 LE) 1 461 cm³
2013–2022 80 kW (109 LE) 1 461 cm³
2011–2021 66 kW (90 LE) 1 461 cm³
2019 70 kW (95 LE) 999 cm³
2010–2019 81 kW (110 LE) 1 461 cm³
2019 85 kW (116 LE) 999 cm³
2019 85 kW (116 LE) 1 332 cm³
2019 85 kW (116 LE) 1 598 cm³
2017 66 kW (90 LE) 1 498 cm³
2017 99 kW (135 LE) 1 461 cm³
2017 120 kW (163 LE) 1 461 cm³
2017 126 kW (171 LE) 1 598 cm³
2016 80 kW (109 LE) 1 597 cm³
2014–2016 92 kW (125 LE) 1 197 cm³
2010–2015 63 kW (86 LE) 1 461 cm³
2012–2015 77 kW (105 LE) 1 598 cm³
2014 55 kW (75 LE) 1 461 cm³
2014 80 kW (109 LE) 1 197 cm³
2014 86 kW (117 LE) 1 461 cm³
2013 66 kW (90 LE) 1 481 cm³
2013 80 kW (109 LE) 1 368 cm³
2012 61 kW (83 LE) 1 461 cm³
2012 65 kW (88 LE) 1 461 cm³

Benzin 48 változat · 55–110 kW · 2010–2026

2019–2026 74 kW (101 LE) 999 cm³
2026 90 kW (122 LE) 1 199 cm³
2024–2025 69 kW (94 LE) 1 598 cm³
2020–2024 67 kW (91 LE) 999 cm³
2018–2024 96 kW (131 LE) 1 332 cm³
2022 74 kW (101 LE) 1 332 cm³
2013–2022 92 kW (125 LE) 1 197 cm³
2015–2020 84 kW (114 LE) 1 598 cm³
2020 85 kW (116 LE) 999 cm³
2020 85 kW (116 LE) 1 332 cm³
2019–2020 85 kW (116 LE) 1 461 cm³
2018–2019 80 kW (109 LE) 1 598 cm³
2019 84 kW (114 LE) 999 cm³
2019 84 kW (114 LE) 1 332 cm³
2019 84 kW (114 LE) 1 589 cm³
2019 84 kW (114 LE) 1 597 cm³
2018–2019 85 kW (116 LE) 1 598 cm³
2019 96 kW (131 LE) 999 cm³
2019 96 kW (131 LE) 1 598 cm³
2011–2018 75 kW (102 LE) 1 598 cm³
2016–2017 54 kW (73 LE) 1 149 cm³
2012–2017 66 kW (90 LE) 1 461 cm³
2010–2017 77 kW (105 LE) 1 598 cm³
2017 81 kW (110 LE) 999 cm³
2017 84 kW (114 LE) 1 698 cm³
2013–2016 80 kW (109 LE) 1 461 cm³
2014 55 kW (75 LE) 1 598 cm³
2012–2014 61 kW (83 LE) 1 598 cm³
2014 74 kW (101 LE) 1 598 cm³
2014 77 kW (105 LE) 1 197 cm³
2014 77 kW (105 LE) 1 461 cm³
2013 55 kW (75 LE) 1 149 cm³
2013 77 kW (105 LE) 1 486 cm³
2013 77 kW (105 LE) 1 541 cm³
2013 81 kW (110 LE) 1 461 cm³
2012 61 kW (83 LE) 1 461 cm³
2011–2012 62 kW (84 LE) 1 598 cm³
2012 65 kW (88 LE) 1 461 cm³
2012 65 kW (88 LE) 1 598 cm³
2010 77 kW (105 LE) 1 595 cm³

+ további 8 ritkább benzin változat.

LPG 27 változat · 66–96 kW · 2011–2023

2019–2023 74 kW (101 LE) 999 cm³
2020–2022 67 kW (91 LE) 999 cm³
2019–2022 96 kW (131 LE) 1 332 cm³
2021–2022 110 kW (150 LE) 1 332 cm³
2021 27 kW (37 LE) 999 cm³
2021 57 kW (78 LE) 999 cm³
2021 63 kW (86 LE) 999 cm³
2021 64 kW (87 LE) 999 cm³
2021 66 kW (90 LE) 999 cm³
2021 73 kW (99 LE) 999 cm³
2021 80 kW (109 LE) 999 cm³
2019–2021 84 kW (114 LE) 999 cm³
2015–2021 84 kW (114 LE) 1 598 cm³
2021 85 kW (116 LE) 999 cm³
2021 96 kW (131 LE) 999 cm³
2011–2020 77 kW (105 LE) 1 598 cm³
2020 80 kW (109 LE) 1 461 cm³
2017–2020 80 kW (109 LE) 1 598 cm³
2019 85 kW (116 LE) 1 461 cm³
2017–2018 92 kW (125 LE) 1 197 cm³
2017 126 kW (171 LE) 1 598 cm³
2016 66 kW (90 LE) 1 461 cm³
2012–2016 75 kW (102 LE) 1 598 cm³
2014–2015 74 kW (101 LE) 1 598 cm³
2013 77 kW (105 LE) 1 374 cm³
2012 61 kW (83 LE) 1 598 cm³
2012 65 kW (88 LE) 1 598 cm³

Hibrid 5 változat · 69–103 kW · 2019–2026

2024–2026 69 kW (94 LE) 1 598 cm³
2025–2026 80 kW (109 LE) 1 789 cm³
2024–2026 96 kW (131 LE) 1 199 cm³
2025–2026 103 kW (140 LE) 1 199 cm³
2019 84 kW (114 LE) 1 598 cm³

CNG 4 változat · 67–96 kW · 2011–2021

2021 67 kW (91 LE) 999 cm³
2021 96 kW (131 LE) 1 332 cm³
2017 92 kW (125 LE) 1 197 cm³
2011 77 kW (105 LE) 1 598 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Dacia modellek

Van ilyen autód? Hirdesd meg ingyen Pár perc az egész · magánszemélyeknek 5 aktív hirdetésig

Hirdetés feladása

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.