Opel Mokka műszaki adatok

Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból

Opel Mokka (2012 óta)
Opel Mokka Fotó: Alexander Migl · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons · licenc

Gyártási évek

2012 óta

Teljesítmény

74–155 kW

Üzemanyag

benzin/dízel/elektromos

Változatok

48 db

Még nincs eladó Opel Mokka hirdetés — add fel elsőként, ingyen, pár perc alatt.

Szólunk, ha jön eladó Opel Mokka. Megerősítő levelet küldünk. Legfeljebb napi egy e-mail, bármikor leiratkozhatsz. Adatkezelés

Nézd meg a postafiókodA levélben lévő linkkel indul az értesítő.

Az Opel Mokka nyilvántartott változatai 2012–2026 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (52%), ezt követi a dízel (37%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 364 cm³-es benzin, 103 kW (140 LE) teljesítménnyel.

Tulajdonosok tapasztalatai

1 igazolt tulajdonos
Ajánlaná

2014 · benzin · 1.4 · 103 kW · 171 427 km · 10 évnél tovább volt meg

Szerviz évente: 100 ezer Ft alatt

Igazolt tulajdonos · 2026. október

Az eladók a saját, a megkimelt.hu-n hirdetett autójukról írták; az autó adatai (évjárat, futás, motor) a hirdetésből származnak. Egyéni tapasztalatok, nem szakértői vélemény.

Generációk

A Opel Mokka generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.

Opel Mokka Mokka A (2012–2019)
Mokka A Gyártás: 2012–2019 Fotó: M 93 · CC BY-SA 3.0 de · Commons
Opel Mokka Mokka B (2020 óta)
Mokka B Gyártás: 2020 óta Fotó: Alexander Migl · CC BY-SA 4.0 · Commons

Kivitelek

4 oldalajtós kivitel

4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi

Forgalomba helyezve
2012–2026
Üléshelyek
5

A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.

Motorváltozatok

Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.

Benzin 23 változat · 74–112 kW · 2012–2026

2020–2026 96 kW (131 LE) 1 199 cm³
2022–2026 100 kW (136 LE) 1 199 cm³
2020–2025 74 kW (101 LE) 1 199 cm³
2022 74 kW (101 LE) —
2012–2021 103 kW (140 LE) 1 364 cm³
2016–2020 112 kW (152 LE) 1 399 cm³
2019 81 kW (110 LE) 1 364 cm³
2018–2019 88 kW (120 LE) 1 364 cm³
2012–2018 85 kW (116 LE) 1 598 cm³
2017 100 kW (136 LE) 1 364 cm³
2017 128 kW (174 LE) 1 598 cm³
2017 155 kW (211 LE) 1 364 cm³
2015–2016 100 kW (136 LE) 1 598 cm³
2016 103 kW (140 LE) 1 634 cm³
2016 110 kW (150 LE) 1 399 cm³
2016 114 kW (155 LE) 1 399 cm³
2013–2015 96 kW (131 LE) 1 686 cm³
2014–2015 103 kW (140 LE) 1 394 cm³
2014 85 kW (116 LE) 1 364 cm³
2014 103 kW (140 LE) 1 365 cm³
2014 103 kW (140 LE) 1 598 cm³
2014 103 kW (140 LE) 1 686 cm³
2013–2014 103 kW (140 LE) 1 796 cm³

Dízel 18 változat · 81–103 kW · 2012–2024

2020–2024 81 kW (110 LE) 1 499 cm³
2022 74 kW (101 LE) 1 199 cm³
2015–2019 81 kW (110 LE) 1 598 cm³
2014–2019 96 kW (131 LE) 1 598 cm³
2015–2019 100 kW (136 LE) 1 598 cm³
2012–2018 96 kW (131 LE) 1 686 cm³
2017 100 kW (136 LE) 1 399 cm³
2017 122 kW (166 LE) 1 598 cm³
2017 128 kW (174 LE) 1 598 cm³
2017 150 kW (204 LE) 1 598 cm³
2016 85 kW (116 LE) 1 598 cm³
2016 90 kW (122 LE) 1 496 cm³
2016 90 kW (122 LE) 1 498 cm³
2016 99 kW (135 LE) 1 598 cm³
2015 100 kW (136 LE) 1 686 cm³
2014 103 kW (140 LE) 1 364 cm³
2014 103 kW (140 LE) 1 686 cm³
2014 135 kW (184 LE) 2 231 cm³

Elektromos 2 változat · 57–100 kW · 2020–2022

2020–2022 57 kW (78 LE) —
2021–2022 100 kW (136 LE) —

LPG 3 változat · 103–103 kW · 2014–2019

2014–2019 103 kW (140 LE) 1 364 cm³
2014–2018 85 kW (116 LE) 1 598 cm³
2017 155 kW (211 LE) 1 364 cm³

Hibrid 1 változat · 100–100 kW · 2024–2026

2024–2026 100 kW (136 LE) 1 199 cm³

CNG 1 változat · 103–103 kW · 2014–2015

2014–2015 103 kW (140 LE) 1 364 cm³

Hasznos a vásárláshoz

További Opel modellek

Forrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.