Volkswagen Arteon műszaki adatok
Motorváltozatok, kivitelek és gyártási évek — nyílt európai adatokból
Gyártási évek
2017–2023
Teljesítmény
85–235 kW
Üzemanyag
benzin/dízel/phev
Változatok
41 db
Eladó Volkswagen Arteon hirdetések
Megnézem a hirdetéseket →A Volkswagen Arteon nyilvántartott változatai 2016–2025 között kerültek először forgalomba. A kínálatot a benzin változatok uralják (54%), ezt követi a dízel (40%). A leggyakoribb motorváltozat az 1 968 cm³-es dízel, 110 kW (150 LE) teljesítménnyel. A megkimelt.hu hirdetéseiben eddig automata váltós példányok szerepeltek.
Generációk
A Volkswagen Arteon generációi gyártási évekkel — a képek a Wikimedia Commons szabad licencű fotói, a szerző megjelölésével.
Kivitelek
4 oldalajtós kivitel
4/5 ajtós — szedán, ferdehátú, kombi
- Forgalomba helyezve
- 2017–2025
- Üléshelyek
- 4, 5
A kivitelek az oldalajtók száma szerint összevonva — a nyilvántartások ajtószámlálása a csomagtérajtónál eltérő, az oldalajtó-szám viszont egyértelmű.
Motorváltozatok
Üzemanyagonként csoportosítva; az évszámok az adott változat nyilvántartott első forgalomba helyezéseinek tartománya.
Dízel 10 változat · 85–176 kW · 2016–2025
| 2017–2025 | 110 kW (150 LE) | 1 968 cm³ |
| 2019–2025 | 147 kW (200 LE) | 1 968 cm³ |
| 2022–2024 | 142 kW (193 LE) | 1 968 cm³ |
| 2016–2022 | 140 kW (190 LE) | 1 968 cm³ |
| 2016–2022 | 176 kW (239 LE) | 1 968 cm³ |
| 2019–2020 | 85 kW (116 LE) | 1 968 cm³ |
| 2020 | 100 kW (136 LE) | 1 968 cm³ |
| 2019–2020 | 130 kW (177 LE) | 1 968 cm³ |
| 2019 | 140 kW (190 LE) | 2 000 cm³ |
| 2017 | 165 kW (224 LE) | 1 968 cm³ |
Benzin 27 változat · 85–235 kW · 2016–2025
| 2016–2025 | 140 kW (190 LE) | 1 984 cm³ |
| 2016–2023 | 206 kW (280 LE) | 1 984 cm³ |
| 2020–2023 | 235 kW (320 LE) | 1 984 cm³ |
| 2017–2022 | 110 kW (150 LE) | 1 498 cm³ |
| 2021–2022 | 115 kW (156 LE) | 1 395 cm³ |
| 2021–2022 | 118 kW (160 LE) | 1 498 cm³ |
| 2019–2022 | 137 kW (186 LE) | 1 984 cm³ |
| 2021–2022 | 150 kW (204 LE) | 1 984 cm³ |
| 2019–2022 | 162 kW (220 LE) | 1 984 cm³ |
| 2021–2022 | 195 kW (265 LE) | 1 984 cm³ |
| 2018–2022 | 200 kW (272 LE) | 1 984 cm³ |
| 2019–2022 | 224 kW (305 LE) | 1 984 cm³ |
| 2022 | 228 kW (310 LE) | 1 984 cm³ |
| 2020 | 85 kW (116 LE) | 1 498 cm³ |
| 2020 | 85 kW (116 LE) | 1 984 cm³ |
| 2020 | 96 kW (131 LE) | 1 984 cm³ |
| 2019 | 245 kW (333 LE) | 1 984 cm³ |
| 2019 | 265 kW (360 LE) | 1 984 cm³ |
| 2018 | 110 kW (150 LE) | 1 984 cm³ |
| 2018 | 140 kW (190 LE) | 1 968 cm³ |
| 2018 | 200 kW (272 LE) | — |
| 2018 | 200 kW (272 LE) | 1 968 cm³ |
| 2017 | 165 kW (224 LE) | 1 498 cm³ |
| 2017 | 206 kW (280 LE) | 2 000 cm³ |
| 2017 | 210 kW (286 LE) | 1 984 cm³ |
| 2017 | 247 kW (336 LE) | 1 984 cm³ |
| 2017 | 309 kW (420 LE) | 1 984 cm³ |
Phev 1 változat · 115–115 kW · 2020–2022
| 2020–2022 | 115 kW (156 LE) | 1 395 cm³ |
Hibrid 2 változat · 115–115 kW · 2020–2025
| 2020–2025 | 115 kW (156 LE) | 1 395 cm³ |
| 2021 | 130 kW (177 LE) | 1 498 cm³ |
LPG 1 változat · 110–110 kW · 2022–2022
| 2022 | 110 kW (150 LE) | 1 498 cm³ |
Hasznos a vásárláshoz
További Volkswagen modellek
Van ilyen autód? Hirdesd meg ingyen Pár perc az egész · magánszemélyeknek 5 aktív hirdetésig
Hirdetés feladásaForrás: EEA CO2-monitoring és RDW nyílt adatok, a megkimelt.hu hirdetés-adataival kiegészítve. A lista tájékoztató jellegű, nem feltétlenül teljes — egy adott példány tényleges adatait a forgalmi engedély igazolja. Frissítve: 2026. 10.